NewsKoseli.Com

एसईई नतिजामा त्रुटिवापत मन्त्रालय तानिए नियन्त्रक रेग्मी

 

केही दिनअघि सार्वजनिक भएको ०७४ को माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसईई) को नतिजामा परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय (पनिका) को असावधानी देखिएको छ ।

शिक्षा मन्त्रालयले गठन गरेको छानबिन समितिले आइतबार शिक्षामन्त्री गिरिराजमणि पोखरेललाई बुझाएको प्रतिवेदनमा असावधानी र प्राविधिक त्रुटिका कारण दुई दिन फरक–फरक नतिजा आएको ठहर गरेको छ ।नतिजामा त्रुटि भएको ठहरपछि परीक्षा नियन्त्रक अम्बिकाप्रसाद रेग्मी शिक्षा मन्त्रालय तानिएका छन् ।

असावधानी र प्राविधिक त्रुटि देखिएको प्रतिवेदन छानबिन समितिले शिक्षामन्त्रीलाई बुझाएपछि रेग्मी मन्त्रालय तानिएका हुन् । रेग्मीले सम्हालेको उक्त जिम्मेवारीमा पाठ्यक्रम विकास केन्द्रका कार्यकारी निर्देशक कृष्णप्रसाद काप्रीलाई अर्को व्यवस्था नहुञ्जेलसम्मका लागि तोकिएको खबर सोमबारको नयाँ पत्रिका दैनिकमा प्रकाशित छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको तिथि, मिति र अहिलेको समय

ट्विटरमा न्युजकोसेली

आजको विनिमय दर